trhy hradecNa již tradičních vánočních trzích pořádaných na Masarykově náměstí v Hradci Králové, jsme svým zákazníkům nabídli kompletní občerstvení.

Číst dál: Vánoční trhy Hradec Králové

batistBATIST Medical je akciová společnost z Červeného Kostelce zabývající se výrobou a distribucí zdravotnického materiálu. U této akce bylo naší hlavní činností kompletní dodání a zajištění rautu u soukromých akcí.

Číst dál: Batist

primatorPro náchodský pivovar PRIMÁTOR, který je jedním z nejstarších v královéhradeckém kraji, jsme zajistili na den otevřených dveří kompletní občerstvení.

Číst dál: Primátor

hronovDivadelní festival, s dlouholetou tradicí. Představují se zde všechny divadelní žánry. Jsou tu k vidění inscenace klasické činohry, experimentálního a studentského divadla i malých jevištních forem. I zde jsme zajistili občerstvení dle požadavků.

Číst dál: Jiráskův Hronov

folklor Pro celoevropskou společnost zabývající se přímým prodejem spotřebního zboží a nářadí, bylo zajištěno občerstvení ve formě rautu.

Číst dál: Berner

depragFirma DEPRAG CZ a.s. Lázně Bělohrad je od roku 1998 dceřinou společností německé firmy DEPRAG Schulz GmbH.u Co. Amberg, která je významným výrobcem pneumatického ručního nářadí, šroubovacích a montážních systémů, automatizace.

Číst dál: Deprag cz

Strana 1 z 2

Nejnovější fotografie

Copyright 2020 © PraseNaRozni.cz | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil: Oldřich Hrušovský | olasek.h@gmail.com